Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Камені

КАМЕНІ — село, центр сільської Ради. Розта­шовані на лівому березі річки Гуйви (притока Тетерева), за 20 км на південний захід від район­ного центру та за 10 км від залізничної станції Чорнорудка. Дворів — 93. Населення — 254 чо­ловіка. Сільраді підпорядковані села Бровки Другі і Жерделі.
На території Каменів розміщена центральна садиба колгоспу ім. M. І. Калініна, за яким за­кріплено 1905,1 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1752,7 га орної землі. В господарстві ви­рощують зернові й технічні культури, розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Колгосп має млин.
У селі працюють початкова школа, бібліотека з фондом 5,3 тис. книг, медпункт, відділення зв'яз­ку, ощадна каса, побутова майстерня, магазин.
Партійна організація (створена в 1930 році) об'єднує 25 комуністів, комсомольська (виникла 1929 року) — 30 членів ВЛКСМ.
За самовіддану працю 38 трудівників нагоро­джено урядовими нагородами, серед них колиш­нього бригадира А. В. Мисика — орденом Леніна, голову колгоспу В. М. Пасічника, доярку А. Т. Дудюк — орденом Трудового Червоного Прапора.
Село відоме з XVIII століття.
В січні 1918 року встановлено Радянську владу.
В роки Великої Вітчизняної війни 129 жителів села боролося проти німецько-фашистських за­гарбників, 68 — загинуло смертю хоробрих, 72 — нагороджено орденами й медалями.

Сучасна карта - Камені