Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бурківці

БУРКІВЦІ — село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Тетерева» за 25 км від районного центру та за 21 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дво­рів — 416. Населення — 1107 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Лихосілка.
На території Бурківців міститься централь­на садиба колгоспу ім. 1 Травня, за яким за­кріплено 2918 га земельних угідь, вт. ч. 2555 га орної землі. Вирощують переважно зернові культури й цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 56 чоловік нагороджені орденами й медалями Радянського Союзу.
У селі є восьмирічна школа, в якій 13 вчи­телів навчають 209 учнів, клуб із стаціонарною кіноустановкою, бібліотека з книжковим фон­дом 26,6 тис. примірників, фельдшерсько-аку­шерський пункт, дитячі ясла на 75 місць, дві майстерні побутового обслуговування, відді­лення зв'язку.
Партійна організація (створена 1924 року) на­лічує 26 комуністів, комсомольська — 39 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1437 року.
Під час революції 1905—1907 років у Бурківцях відбувалися масові селянські виступи.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни 357 жите­лів села пішли на фронт, 210 з них загинули, 142 — нагороджені орденами й медалями СРСР. Воїнам, які віддали своє життя, визволяючи Батьківщину від німецько-фашистських загарб­ників, трудящі села встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Бурківці