Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Колодіївка

КОЛОДІЇВКА — село, центр сільської Ради, . розташоване за 15 км від районного центру та за 2 км від залізничного полустанку Колодіївка. Дворів — 109. Населення — 334 чоловіка. Сільра­ді підпорядковані села Поплавка, Стара Олек­сандрівна, Юлянівка, Ялинівка, Ясногірка. На території Колодіївки міститься централь­на садиба колгоспу ім. Енгельса, який користує­ться 1143,8 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 946,4 орної землі. Вирощують льон та зернові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринни­цтво.
За успіхи в розвитку народного господарства 18 чоловік нагороджені орденами й медалями CPСP. Серед них орденом Трудового Червоного Прапора відзначена доярка М. Ф. Шуневич.
У Колодіївці є восьмирічна школа, в якій 7 учителів навчають 105 учнів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 8542 примірники, медпункт.
Партійна організація (виникла 1921 року) налічує 19 комуністів, комсомольська (створена того ж року) — 20 членів BJIKCM.
Село засноване в першій половині XVII сто­ліття.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
96 жителів села воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, 47 з них загинуло, 53 — від­значені урядовими нагородами. В. П. Латко — повний кавалер ордена Слави.
У центрі села встановлено пам'ятник воїнам-односельцям, які полягли в боротьбі проти фа­шистських загарбників.

Сучасна карта - Колодіївка