Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старий Майдан

СТАРИЙ МАЙДАН — село, центр сільської Ради, розташоване за 32 км від районного цент­ру та за 7 км від залізничної станції Курне. Дво­рів — 306. Населення — 926 чоловік. Сільраді під­порядковані села Білка, Грузливець, Калиновий Гай.
На території Старого Майдану міститься центральна садиба колгоспу «Маяк», за яким закріплено 2441 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1609,7 га орної землі. Вирощують зернові культури, льон, хміль. Розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи, досягнуті в розвитку сільськогос­подарського виробництва, 42 трудівники села від­значені урядовими нагородами, серед них брига­дир Н. І. Барабащук нагороджена орденом Тру­дового Червоного Прапора.
У Старому Майдані є восьмирічна школа, в якій 12 учителів навчають 171 учня, будинок культури із залом на 200 місць, бібліотека з фондом 8620 книжок.
Партійна організація налічує 21 комуніста, комсомольська — 48 юнаків та дівчат.
Село засноване на початку XIX століття.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни билися проти німецько-фашистських загарбників. 262 жителі села, 78 з них загинули, 178 — удостоєні орденів і медалей СРСР.
Воїнам, які віддали своє життя, визволяючи Батьківщину від фашистських окупантів, тру­дящі села встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Старий Майдан