Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Закутинці

ЗАКУТИНЦІ - село, центр сільської Ради. Розташовані за 18 км на схід від районного центру та залізничної станції Бердичів. Дво­рів — 216. Населення — 587 чоловік. Сільраді підпорядковані села Малі Гадомці і Сингаївка.
В Закутинцях розміщена центральна садиба колгоспу «Прапор комунізму», за яким закріп­лено 2197 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2047 га орної землі. В господарстві вирощують зернові й технічні культури, розвинуте м’ясо-мо­лочне тваринництво, є пасіка на 108 бджоло­сімей.
На території села працюють восьмирічна школа, в якій 11 учителів навчають 127 учнів, клуб, бібліотека з фондом 5,5 тис. книг, мед­пункт, аптека, відділення зв’язку.
Партійна організація об’єднує 33 комуністів, комсомольська (створена 1922 року) — 19 членів ВЛКСМ.
За сумлінну працю 14 трудівників села наго­роджено орденами й медалями Союзу PCP, серед них колишнього голову колгоспу Є. А. Короля — орденом Леніна.
Село відоме з XVIII століття.
1905 року в панській економії під керівницт­вом С. П. Тарасюка відбулося селянське завору­шення.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 201 жи­тель села брав участь у боротьбі проти німецько- фашистських загарбників, 84 — загинули, 157 — нагороджені орденами й медалями.
На братській могилі воїнів-визволителів села від гітлерівських окупантів 1965 року встанов­лено пам’ятник.

Сучасна карта - Закутинці