Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ємільчинський район

Площа району — 2,1 тис. кв. км, населення — 66,4 тис. чоловік, з них сільського — 59 тис., густота населення — 31 чоловік на кв. км. Селищній та 34 сільським Радам депутатів трудящих підпорядковано 121 населений пункт.
На території району — 85 партійних, 127. комсомольсь­ких, 159 профспілкових організацій. В економіці провідне місце належить сільському госпо­дарству. Діють 37 колгоспів, 2 радгоспи, 9 промислових підприємств. Населення обслуговують 78 медичних закладів. У загальноосвітніх школах навчається 14 648 учнів. Діють музична школа, два будинки піонерів. Культурно-освітню роботу ведуть 22 будинки культури, 37 клубів, 125 бібліотек; є 95 стаціонарних кіноустановок, з них одна широкоекранна. Споруджено пам'ят­ник В. І. Леніну, 55 обелісків Слави та пам'ятників на братських могилах.

Сучасна карта - Ємільчинський район