Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Садки

САДКИ — село, центр сільської Ради. Розта­шовані за 15 км на схід від районного центру, за 6,5 км від залізничної станції Глухівці, по­близу автошляху Бердичів — Вчорайше. Дворів — 191. Населення — 631 чоловік. Сільраді підпоряд­коване с. Великі Гадомці.
На території Садків розміщена центральна са­диба колгоспу ім. В. І. Леніна, за яким закріп­лено 1836 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1690 га орної землі. Колгосп вирощує зернові культури, цукрові буряки та картоплю. 1972 ро­ку колгоспу присвоєно звання господарства ви­сокої культури землеробства.
В селі є восьмирічна школа, де 12 учителів навчають 156 учнів, клуб на 250 місць, бібліотека з фондом 4,5 тис. книг, лікарня на 25 ліжок, поліклініка, пологовий будинок, дитячі ясла, два магазини.
Первинна партійна організація колгоспу об’єд­нує 30 комуністів, 2 комсомольські (осередок у селі виник 1928 року) — 50 членів ВЛКСМ.
За успіхи в праці 65 трудівників села наго­роджено орденами й медалями СРСР, серед них орденом Леніна — колгоспниць Г. П. Матвійчук, О. Г. Мельничук, С. Н. Мельничук, Є. Л. Новарчук, Г. Д. Ткачук.
Село відоме з 1617 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських окупантів билося 120 жите­лів села, з них 112 — за мужність і відвагу удо­стоєні урядових нагород, 70 — загинули в боях за Батьківщину. 1957 року їм і воїнам-визволителям села від гітлерівських окупантів спору­джено пам’ятники.
Депутатами Верховної Ради УРСР обиралися кавалери ордена Леніна, колишні голова кол­госпу М. К. Кондратюк і ланкова С. Н. Мель­ничук.

Сучасна карта - Садки