Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Давидівка

ДАВИДІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване на берегах річки Ірші, за 9 км на південь від райцентру, за 27 км від залізничної станції Турчинка й за 9 км від автошляху Володарськ-Волинський — Житомир. Дворів 317. Насе­лення —1035 чоловік. Сільраді підпорядковане село Сколобів.
На території Давидівки розміщена централь­на садиба колгоспу «Червоний Жовтень», за яким закріплено 2175 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1655 га орної землі. В господарстві виро­щують зернові культури, льон та картоплю. Роз­винуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. За досягнення в розвитку сільськогосподарського виробництва 41 чоловіка нагороджено орденами й медалями.
У Давидівці є восьмирічна школа, де 13 учи­телів навчають 211 учнів, клуб, бібліотека з книж­ковим фондом 7380 томів, фельдшерсько-акушер­ський пункт, відділення зв'язку, дитясла.
Партійна організація (створена 1923 року) на­лічує 11 комуністів, комсомольська (створена 1924 року) — 40 членів ВЛКСМ.
Давидівка заснована в другій половині XVI століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах проти німецько-фашистських загарбників билося 216 давидівців. За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі з ворогом, 130 з них наго­роджено орденами й медалями. 49 чоловік заги­нуло смертю хоробрих.
Поблизу сіл Давидівки й Сколобова виявлено поховання доби міді.

Сучасна карта - Давидівка