Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кленова

КЛЕНОВА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 54 км від районного центру, за 53 км від залізничної станції Новоград-Волинський. Дворів — 188, населення — 763 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Брониця, Дубники, Липине.
В Кленовій розміщені центральна садиба хмелерадгоспу «Кленівський» та лісництво Го­родницького лісгоспзагу, в розпорядженні якого 4,5 тис. га лісу. Радгосп обробляє 2,7 тис. га сіль­ськогосподарських угідь, у т. ч. 1,3 тис. га орної землі, 1,3 тис. га луків і пасовищ. Крім хмелю, тут вирощують пшеницю, жито, ячмінь, розви­вають тваринництво м'ясо-молочного напряму.
В селі є восьмирічна школа, де 10 вчителів навчають 185 учнів, клуб на 150 місць, бібліоте­ка з книжковим фондом 7,8 тис. примірників, медпункт, дитячий садок, магазин.
За успіхи в праці 30 жителів села нагородже­но орденами й медалями.
Сільська парторганізація об'єднує 43 кому­ністів, комсомольська — 112 членів ВЛКСМ.
Село засноване в XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни билося 150 жителів Кленової, 40 боролися в складі за­гону ім. Чапаєва, 68 загинули. За мужність і відвагу, виявлені в боях з гітлерівцями, 73 чо­ловіка нагороджено орденами й медалями.

Сучасна карта - Кленова