Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Барвинівка

БАРВИНІВКА (до 1960 року — Черниця) — село, центр сільської Ради, розташоване за 21 км від райцентру, за 4 км від залізничної станції Новоград-Волинський II. Дворів — 407, населен­ня 1,3 тис. чоловік. Сільраді підпорядковані села Тальки й Тальківка.
В Барвинівці — центральна садиба колгоспу ім. Ілліча, що має в користуванні 3,4 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2,5 тис. га орної землі. Провідними сільськогосподарськими культурами є жито, пшениця, льон та картопля, тваринництво м'ясо-молочного напряму.
Працюють середня школа, де 28 учителів на­вчають 3715 учнів, клуб на 220 місць, бібліотека з книжковим фондом 10 тис. примірників, медич­ний пункт, майстерня побутового обслугову­вання.
За трудові досягнення 21 жителя села відзна­чено урядовими нагородами.
Сільська парторганізація (створена 1922 ро­ку) об'єднує 45 комуністів, комсомольська — 56 членів BЛKCM.
Село відоме з 1585 року. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни в лавах Червоної Армії воювало 260 чоловік, у партизан­ському загоні «25 років Радянської України» — 35. Загинуло — 126. За героїзм, виявлений у боях з ворогом, 135 громадян села удостоєно урядо­вих нагород.
В 1961 році встановлено пам'ятник на честь загиблих односельців і воїнів-визволителів села від гітлерівської окупації.
На околиці села знайдено скарб з 339 рим­ських монет II століття.

Сучасна карта - Барвинівка