Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Міньківці

МІНЬКІВЦІ — село, центр сільської Ради. Роз­ташовані за 8 км на південний схід від районно­го центру та за 12 км від залізничної станції Бровки. Дворів — 499. Населення — 1408 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Городище.
За колгоспом ім. Ф. Е. Дзержинського, цент­ральна садиба якого розміщена в Міньківцях, за­кріплено 3189,3 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2967,'5 га орної землі. В господарстві ви­рощують пшеницю, ячмінь, цукрові буряки, кор­мові культури; розвинуте м'ясо-молочне тварин­ництво. Колгосп має млин, механічну майстерню, пилораму.
На території села працюють восьмирічна шко­ла, в якій 12 педагогів навчають 194 учнів, буди­нок культури на 350 місць з широкоекранною кіноустановкою, бібліотека з фондом 8,5 тис. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку, ощадна каса, побутова майстерня, три магазини.
Партійна організація об'єднує 34 комуністи, три комсомольські — 61 члена ВЛКСМ. Партій­ний і комсомольський осередки на селі виникли в 1923 році.
За високі досягнення в праці 37 трудівників села відзначено орденами і медалями Союзу PCP, серед них колишнього голову колгоспу С. Н. Школьного — орденом Трудового Червоного Прапора.
Село відоме з 1683 року.
В січні 1918 року встановлено Радянську владу.
В роки Великої Вітчизняної війни понад 400 жителів села брало участь у боротьбі проти ні­мецько-фашистських загарбників, 170 — полягло в боях з ворогом, 176 — нагороджено орденами й медалями.
1951 року на братській могилі воїнів, які за­гинули під час визволення села від гітлерівців, встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Міньківці