Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Суховоля

СУХОВОЛЯ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 19 км на північний захід від рай­центру, за 36 км від залізничної станції Турчин- ка та за 17 км від автошляху Бараші — Топори­ще. Дворів — 99. Населення — 336 чоловік. Сіль­раді підпорядковані села Дубрівка, Крук та Мар'янівка.
У Суховолі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Кірова, за яким закріплено 2859 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2062 га орної землі. Провідні культури — жито, пшениця, льон та картопля. Розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. За трудові досягнення орденами й медалями нагороджено 35 чоловік.
У селі є восьмирічна школа, де 12 учителів навчають 207 учнів, клуб, бібліотека з книжко­вим фондом 7280 томів, фельдшерсько-акушер­ський пункт, дитясла.
Партійна організація (створена 1926 року) налічує 25 комуністів, комсомольська (створена 1924 року) — 25 членів ВЛКСМ.
Перша писемна згадка про село датується 1899 роком.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
За тимчасової німецько-фашистської окупа­ції в районі с. Суховолі діяли загони партизан­ського з'єднання С. Ф. Маликова. Під час Вели­кої Вітчизняної війни на фронтах проти гітлерів­ських окупантів бився 151 чоловік, 133 нагороджено орденами й медалями. 107 жителів села
загинуло смертю хоробрих.

Сучасна карта - Суховоля