Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Врублівка

ВРУБЛІВКА – село, центр сільської Ради, розташоване за 4 км від районного центру та за 6 км від залізничної станції Разіне. Дворів – 650. Населення – 1860 чоловік. Сільраді підпо­рядковане с. Корчівка.
У Врублівці міститься центральна садиба кол­госпу «Зоря», за яким закріплено 3,8 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3,2 тис. га орної землі.
Господарство спеціалізується на ви­рощуванні зернових культур та цукрових буря­ків. Розвинуте м’ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 77 колгоспників нагороджено орде­нами й медалями Радянського Союзу, серед них орденом Леніна відзначено ланкову Н. П. Осипчук.
Працюють середня школа, в якій 26 учителів навчають 355 учнів, будинок культури із залом на 440 місць, дві бібліотеки з книжковим фон­дом понад 15 тис. примірників, медпункт, пош­тове відділення, їдальня, побутова майстерня.
Партійна організація (виникла 1925 року) об’єднує 27 членів КПРС, комсомольська – 32 члени ВЛКСМ.
Село відоме з 1585 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 349 жите­лів Врублівки билися проти фашистів на фрон­тах, з них 122 загинули, 111 – удостоєні орденів і медалей СРСР.
В селі споруджено два пам’ятники радян­ським воїнам-визволителям.
На території Корчівки знайдено крем’яні зна­ряддя праці доби неоліту.

Сучасна карта - Врублівка