Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Давидки

ДАВИДКИ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на правому березі річки Грезлі (при­тока Ужа), за 25 км від райцентру. Поблизу про­лягає залізниця Овруч — Чернігів. До залізнич­ної станції Радча — 5 км. За півтора кілометра від села проходить автошлях Київ — Мінськ. Дво­рів — 151. Населення — 394
чоловіка. Сільській Раді підпорядковані села Вільхова, Грезля, Нова Радча, Радча, Ровба, Стара Радча, Тичків.
У Давидках міститься комплексна бригада колгоспу «Дружба», центральна садиба якого в Старому Дорогині. За успіхи в сільськогосподар­ському виробництві орденами і медалями нагоро­джено 9 чоловік.
У селі є початкова школа, клуб, бібліотека з книжковим фондом 5,8 тис. примірників, мед­пункт, сільунівермаг.
Партгрупа об’єднує 6 комуністів.
Село засноване в XV столітті.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час тимчасової німецько-фашистської оку­пації в районі села активно діяв партизанський загін ім. Чкалова. За зв'язок з партизанами оку­панти розстріляли Терещуків — батька і двох сипів, Т. Й. Моргулець і Н. П. Сівака.
У Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр. брало участь 74 чоловіка, з них за хоробрість і відвагу, проявлену в боях, нагороджено 58 чо­ловік; загинуло 54 чоловіка.
У селі Новій Радчі споруджено пам'ятник на братській могилі воїнів, що полягли в боротьбі за визволення села від гітлерівців.

Сучасна карта - Давидки