Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березівка

БЕРЕЗІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 38 км від районного центру, за 16 км від залізничної станції Яблунець. Дворів — 96, населення — 453 чоловіка. Сільраді підпоряд­ковані села Верби, Новосілка, Червоний Бір.
У Березівці розташована центральна садиба колгоспу ім. Ватутіна, який обробляє 2 тис. га земельних угідь, у т. ч. орної землі —1,2 тис. га. Господарство льонарського й тваринницького напряму.
В Березівці — восьмирічна школа, де навчає­ться 140 учнів, працює 8 учителів, клуб на 100 місць, 3 бібліотеки з книжковим фондом 6,5 тис. примірників, медпункт, відділення зв'язку, ощад­на каса, сільмаг.
За успіхи в розвитку сільського господарства, освіти, охорони здоров'я 43 чоловіка нагороджено орденами й медалями СРСР.
Сільська парторганізація налічує 22 кому­ністи, комсомольська — 34 члени ВЛКСМ.
Радянську владу в Березівці встановлено в січні 1918 року. 102 жителі села були учасни­ками Великої Вітчизняної війни, з яких 62 заги­нули на фронтах війни, 46 нагороджені орденами й медалями.
На честь воїнів-визволителів села від фа­шистської окупації встановлено обеліск Слави.
Неподалік Новосілок виявлено давньоруський курганний могильник.

Сучасна карта - Березівка