Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Левковичі

ЛЕВКОВИЧІ – село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км на північний захід від ра­йонного центру, за 16 км від залізничної станції Велідники й за 3 км від автошляху Овруч – Словечне. Дворів – 454. Населення – 1582 чоло­віка. Сільраді підпорядковані села Левковицький Млинок та Острови.
На території Левковичів розміщена централь­на садиба колгоспу «Прапор комунізму», за яким закріплено 1681 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 900 га орної землі. Вирощують пшеницю, льон та картоплю. Розвинуте тваринництво м’ясо-молочного напряму й птахівництво. Діє також килимарна майстерня. За трудові успіхи 50 чоло­вік нагороджено орденами й медалями. Колиш­ній завідуючій птахофермою, нині голові кол­госпу, В. Г. Замишляєвій присвоєно звання Ге­роя Соціалістичної Праці.
В селі є середня школа, де 19 учителів на­вчають 400 учнів, будинок культури на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом понад 8 тис. то­мів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відділення зв’язку.
У партійній організації (створена 1929 року) налічується 30 комуністів, у комсомольській (ство­рена 1930 року) – 49 членів ВЛКСМ.
Перша писемна згадка про село датується 1569 роком.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 300 чоло­вік билися на фронтах та в партизанських заго­нах проти німецько-фашистських загарбників. 280 чоловік нагороджено орденами й медалями, 79 – загинуло смертю хоробрих. На честь їх встановлено обеліск Слави.
Левковичі славляться своїми вишивальни­цями. 1967 року їх вироби експонувалися на Ви­ставці досягнень народного господарства СРСР.

Сучасна карта - Левковичі

Enter the text you want to have scroll here...