Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


В'юнки

В'ЮНКИ — село, центр сільської Ради, розта­шоване за 25 км від районного центру та за 17 км від залізничної станції Курне. Дворів — 129. Населення — 360 чоловік. Сільраді підпоряд­коване с. Олізарка.
На території В'юнків міститься центральна садиба колгоспу ім. Радянської Армії, за яким закріплено 1576,1 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1131,7 га орної землі. Вирощують пере­важно зернові культури та льон. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За високі показники у праці 16 трудівників села відзначені орденами й медалями Радян­ського Союзу.
У селі є восьмирічна школа, де 12 учителів навчають 99 учнів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 7647 примірників, стаціонарна кіноуста­новка.
Партійна організація налічує 16 комуністів, комсомольська — 35 юнаків та дівчат.
Село засноване в кінці XIX століття.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
В роки Великої Вітчизняної війни в навко­лишніх лісах діяли партизанські загони з'єднан­ня С. Ф. Маликова. 107 жителів села боролися з ворогом на фронтах війни, 34 з них загинуло, 79 — удостоєні урядових нагород.
У В'юнках встановлено пам'ятник воїнам, які віддали своє життя, визволяючи Батьківщину від німецько-фашистських загарбників.

Сучасна карта - В'юнки