Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Городець

ГОРОДЕЦЬ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 40 км на захід від районного центру, за 2 км від шосе Овруч – Бігунь. Дворів – 327. Населення – 1288 чоловік. Сільській Раді підпо­рядковані села Побичі та Сирниця.
На території Городця розміщена бригада кол­госпу «Здобуток Жовтня» (центральна садиба в с. Словечному). За трудові успіхи 7 чоловік нагороджено орденами й медалями.
В селі є восьмирічна школа, де 16 учителів на­вчають 309 учнів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 5 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
Партійна організація налічує 14 комуністів, комсомольська – 36 членів ВЛКСМ.
Село засноване в другій половині XVII сто­ліття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билося 300 чо­ловік. За виявлений героїзм 159 жителів села нагороджено орденами й медалями. 135 чоловік загинуло смертю хоробрих. Під час тимчасової німецько-фашистської окупації село було пов­ністю спалене гітлерівцями, згоріло 66 чоловік. В 1967 році загиблим воїнам-односельцям вста­новлено пам’ятник.

Сучасна карта - Городець