Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Миролюбівка

МИРОЛЮБІВКА — село (утворилося 27 бе­резня 1962 року внаслідок об'єднання сіл Кіловки і Лозовика), центр сільської Ради.. Розташо­вана на лівому березі річки Унави (притока Ір­пеня), за 9 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Попільня. Дворів — 672. Населення — 1574 чоловіка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу «Зоря комунізму», за яким закріплено 3006,4 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2777 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробни­цтві свинини.
На території села працюють початкова і вось­мирічна , школи, де 13 педагогів навчають 179 учнів, два клуби, дві бібліотеки з фондом 19,8 тис. книг, два фельдшерсько-акушерські пункти, дитячі ясла, відділення зв'язку, 3 ма­газини.
Партійна організація колгоспу «Зоря кому­нізму» (осередок виник 1927 року) об'єднує 34 комуністів, комсомольська (створена 1924 ро­ку) — 47 членів ВЛКСМ.
За успіхи в праці 65 трудівників села нагоро­джено орденами й медалями СРСР, у т. ч. орденом Леніна — голову правління колгоспу С. Ф. Венгера.
Кіловка відома з 1732 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
284 жителі села брали участь у Великій Віт­чизняній війні, з них 98 — полягли смертю хо­робрих у боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, 135 — відзначено урядовими наго­родами.
В Миролюбівці 1962 року встановлено два обе­ліски Слави на честь полеглих воїнів-односельців та воїнів, які загинули під час визволення села від гітлерівців.

Сучасна карта - Миролюбівка