Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Слобідка

СЛОБІДКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 25 км на південний захід від район­ного центру й залізничної станції Коростишів та за 25 км від автошляху Київ — Львів. Дворів — 451. Населення —1560 чоловік. Сільраді підпо­рядковане с. Червоний Гай.
Колгосп «Прогрес», що розміщений на тери­торії Слобідки, має в користуванні 1763 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1519 га орної землі. Вирощують зернові культури, льон, кар­топлю. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи в розвитку сільського господарства 66 трудівників нагороджено орденами й медалями Радянського Союзу.
В селі є восьмирічна школа, де 22 вчителі навчають 355 учнів, будинок культури на 250 місць, бібліотека з книжковим фондом 6 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
У партійній організації налічується 16 кому­ністів, у комсомольській — 24 члени ВЛКСМ.
Село засноване у пер­шій половині XVII ст. У 1830 році тут відбулося ан­тифеодальне селянське по­встання.
Радянську владу вста­новлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчиз­няної війни 275 жителів билися проти німецько-фашистських загарбників. 118 чоловік нагороджено орденами й медалями, 157— загинуло смертю хороб­рих. На їх честь 1965 року споруджено обеліск Слави.

Сучасна карта - Слобідка