Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Черевки

ЧЕРЕВКИ – село, центр сільської Ради, роз­ташоване на берегах річки Норина, за 44 км на захід від районного центру, за 7 км від заліз­ничної станції Велідники на лінії Овруч – Білокоровичі. Дворів – 233. Населення – 842 чоло­віка. Сільраді підпорядковані села Білка та Возлякове.
На території Черевків розміщена центральна садиба колгоспу «Перемога», за яким закріпле­но 1419 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1002 га орної землі. Вирощуються зернові куль­тури, льон та картопля. Розвинуте тваринництво м’ясо-молочного напряму. За трудові успіхи 60 чоловік нагороджено орденами й медалями, в т. ч. ланкову О. Т. Дивинську – орденом Трудово­го Червоного Прапора.
В селі є восьмирічна школа, де навчається 150 учнів і працює 12 учителів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 7 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
У партійній організації налічується 45 кому­ністів, у комсомольській – 42 члени ВЛКСМ.
Перша писемна згадка про село датується 1687 роком.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 243 чоло­віка билися проти німецько-фашистських за­гарбників. За виявлений героїзм 238 чоловік на­городжено орденами й медалями. 167 – загинуло смертю хоробрих.
Поблизу с. Черевків виявлено поселення доби неоліту та давньоруський курганний мо­гильник.

Сучасна карта - Черевки