Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кривотин

КРИВОТИН — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 25 км від районного центру, за 25 км від залізничної станції Яблунець. Дворів —155, населення — 520 чоловік. Сільраді підпорядко­вані села Близниця, Косяк, Крупошин, Малий Кривотин, Яменець.
У Кривотині розміщується центральна садиба колгоспу ім. Куйбишева, який має в користуван­ні 3,6. тис. га землі, у т. ч. 1,9 тис. га орної.
Працюють середня школа (17 учителів і 287 учнів)., будинок культури на 250 місць, дві біб­ліотеки з книжковим фондом 12 тис. примірни­ків, дільнична лікарня на 25 ліжок, амбулаторія та аптека, відділення зв'язку, магазин.
На території села проживають і працюють 17 комуністів, 34 комсомольці.
Село засноване в другій половині XVIII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У роки Великої Вітчизняної війни на захист Батьківщини пішло 43 чоловіка, з них 11 заги­нуло. За тимчасової окупації на території сіль­ради діяло партизанське з'єднання С. Ф. Мали­нова, в загонах якого боролися 6 кривотинців. За бойові заслуги в боротьбі з фашистськими загарбниками 28 жителів села нагороджено орденами й медалями.
Біля будинку культури на честь загиблих воїнів-односельців та воїнів, які визволяли село від гітлерівців, споруджено обеліск Слави.

Сучасна карта - Кривотин