Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Межиліска

МЕЖИЛІСКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 37 км на південний схід від районного центру. До найближчої залізничної станції Малин 40 км. Дворів — 192. Населення — 504 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані села Карпилівка та Осика.
На території Межиліски міститься центральна садиба колгоспу «Маяк», за яким закріплено 2796 га земельних угідь, з них 2043 га орної землі, 495 га лісу. Колгосп вирощує зернові куль­тури, льон та картоплю. Тваринництво м'ясо-молочного напряму. За трудові успіхи орденами і медалями нагороджено 33 чоловіка.
У восьмирічній школі 11 вчителів навчають 89 учнів. Працюють будинок культури на 250 місць, дві бібліотеки: сільська і шкільна з книж­ковим фондом 14 тис. примірників, фельдшерський пункт, відділення зв’язку, продуктовий і промтоварний магазини.
Парторганізація об'єднує 27 комуністів, дві комсомольські (колгоспна й шкільна) — 34 ком­сомольці.
Село засноване у XVIII столітті.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брали участь 176 чоловік. 47 чоловік нагороджено орденами і медалями, 110 — полягли смертю хоробрих. 1955 року споруджено пам'ятник воїнам-визволителям села від фашистських загарбників.

Сучасна карта - Межиліска