Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зеремля

ЗЕРЕМЛЯ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на берегах річки Зеремлянки, за 11 км від районного центру, за 21 км від залізничної станції Радулин. Дворів — 192, населення — 524 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Вишнів­ка й Середня.
В Зеремлі розміщена центральна садиба кол­госпу «Полісся», який має в користуванні 1635 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1160 га орної землі. Напрям господарства — зерново-тварин­ницький.
У селі є восьмирічна школа (10 учителів і 98 учнів), бібліотека з книжковим фондом 8,9 тис. примірників, клуб на 150 місць, відділення зв'яз­ку, медпункт.
Партійна організація села об'єднує 21 кому­ніста, дві комсомольські — 45 членів ВЛКСМ.
За успіхи в розвитку народного господарства 25 трудівників нагороджені орденами й медалями.
Село засноване наприкінці XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 210 жи­телів села билися проти німецько-фашистських загарбників. За героїзм, виявлений в боях за Батьківщину, 78 чоловік нагороджено бойови­ми орденами і медалями.
На честь загиблих односельців та воїнів-визволителів споруджено обеліск.

Сучасна карта - Зеремля