Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Токарів

ТОКАРІВ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 28 км від райцентру, за 27 км від залізничної станції Новоград-Волинський. Дво­рів — 173, населення — 660 чоловік. Сільраді під­порядковані села Кам'янка, Косенів, Кошелів.
У Токареві розміщується центральна садиба колгоспу ім. К. Маркса, який
обробляє 2,3 тис. га земельних угідь, у т. ч. 2,1 тис. га орної зем­лі, 36 га лісу, 40 га саду. Провідними культу­рами є пшениця, жито, картопля, цукровий бу­ряк. Тваринництво м'ясо-молочного напряму. За успіхи в праці 41 колгоспника нагороджено ор­денами й медалями СРСР.
В селі є середня школа, де 28 учителів на­вчають 380 учнів, клуб на 150 місць, бібліотека з книжковим фондом 10,5 тис. примірників, по­логовий будинок, медпункт, дитячі ясла, відді­лення зв'язку.
Сільська парторганізація об'єднує 29 комуні­стів, комсомольська — 44 членів BЛKCM.
Токарів уперше згадується 1767 року. Радян­ську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 180 гро­мадян села брали участь у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, з них 74 загинули. 125 чоловік за мужність і відвагу, виявлені в боях з ворогом, удостоєні орденів і медалей.
На братській могилі воїнів-визволителів села від німецько-фашистських окупантів встановле­но пам'ятник.

Сучасна карта - Токарів