Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Малинівка

МАЛИНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 2 км від районного центру, за 1 км від залізничної станції Малин. Дворів — 205, населення — 746 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Лумля, Різня, Юрівка.
В Малинівці розміщується центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму», який користу­ється 6,2 тис. га землі, в т. ч. 4,6 тис. га орної. Колгосп вирощує озиму пшеницю, овес, хміль, льон, картоплю. Тваринництво м'ясо-молочного напрямку. Допоміжне підприємство — лісопиль­ний завод.
У селі — восьмирічна школа, де 18 учителів навчають 208 учнів, будинок культури на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 8,7 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, майстерня побутового обслуго­вування, магазин.
За трудові успіхи 135 громадян нагороджено орденами й медалями Союзу PCP, зокрема орде­ном Леніна — дояра Й. Й. Волоха, свинарку Г. Н. Долечек, ланкову Л. Д. Гибель, Жовтневої Революції — ланкову M. С. Мерунко.
Партійна організація налічує 42 комуністи, комсомольська — 31 члена ВЛКСМ.
Село Малинівка відоме з 1889 року. Радян­ська влада встановлена в січні 1918 року.
153 жителі села брали участь у Великій Віт­чизняній війні, з них загинуло на фронтах 78; за героїзм, виявлений у боротьбі з німецько-фа­шистськими загарбниками, 89 чоловік нагоро­джені орденами й медалями.

Сучасна карта - Малинівка