Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сліпчиці

СЛІПЧИЦІ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на берегах річки Бистріївки, притоки Тетерева, за 20 км від районного центру та за­лізничної станції Горбаші. В селі 387 дворів, населення —1139 чоловік. Сільраді
підпорядко­ване село Корчівка. У Сліпчицях розміщується центральна садиба колгоспу ім. Суворова, який має в користуванні 2397 га сільськогосподар­ських угідь, у т. ч. 2022 га орної землі. Напрям господарства льонарсько-картопляр­ський з розвинутим хмелярством та м'ясо-мо­лочний. Допоміжні підприємства: млин, граніт­ний кар'єр.
За трудові досягнення 48 жителів села від­значені орденами й медалями Радянського Союзу.
Сільська парторганізація (створена 1921 ро­ку) об'єднує 23 комуністи, дві комсомольські — 190 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1602 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. З березня 1922 року виникла комуна ім. Шевченка.
250 чоловік билися з фашистами на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 168 чоловік загинуло, 132 нагороджено бойовими орденами й медалями.
За тимчасової німецько-фашистської окупа­ції у селі діяла підпільна комсомольська група, яку очолював комуніст О. Л. Войтенко.
На честь воїнів, які полягли, визволяючи село від гітлерівців, встановлено 2 обеліски і па­м'ятник.
Неподалік Корчівки виявлено городище та курганний могильник часів Київської Русі.

Сучасна карта - Сліпчиці