Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Турчинівка

ТУРЧИНІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 11 км від районного центру та за 15 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 219. Населення — 963 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Княжин, Малі Коровинці й Судачівка.
На території Турчинівки міститься централь­на садиба колгоспу ім. Котовського, за яким за­кріплено 1700 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1363 га орної. Вирощують зернові куль­тури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку народного господарства 35 трудівників села нагороджені орденами й ме­далями СРСР.
Тут працюють початкова школа, сільськогос­подарський технікум, будинок культури із за­лом на 450 місць, бібліотека з фондом 11 тис. книжок, медпункт, дитячі ясла на 40 місць, по­бутова майстерня.
Партійна організація об'єднує 22 комуністи, комсомольська — 152 члени ВЛКСМ.
Село засноване у XVIII столітті.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішли 277 жителів села, 127 з них загинули, 184 — відзначені урядовими нагородами.
Воїнам, які віддали своє життя, визволяючи Батьківщину від німецько-фашистських загарб­ників, трудящі Турчинівки встановили пам'ятник.
Турчинівка — батьківщина Героя Соціалі­стичної Праці Л. Н. Тарасюка. В Княжині на­родився український радянський письменник
О. Я. Демчук (1900—1941).

Сучасна карта - Турчинівка