Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дриглів

ДРИГЛІВ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на берегах річки Тетерева, за 8 км від районного центру та за 12 км від залізнич­ної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 224. На­селення — 704 чоловіка. Сільраді підпорядковане с. Кихті.
У Дриглеві міститься центральна садиба кол­госпу «Жовтень», за яким закріплено 1717 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1090 га орної землі. Вирощують переважно зернові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За високі показники у праці 33 трудівники нагороджені орденами й медалями СРСР.
Тут є восьмирічна школа, в якій 10 учителів навчають 144 учнів, будинок культури із залом на 250 місць, бібліотека з фондом 13 тис. книжок, медпункт, відділення зв'язку.
Партійна організація налічує 29 комуністів, комсомольська — 38 членів ВЛКСМ.
Село засноване в XVII столітті.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни захи­щали Батьківщину 250 жителів села, з них 170 загинули, 90 — відзначені урядовими нагорода­ми. Під час німецько-фашистської окупації в Дриглеві діяла підпільна група, яку очолював П. В. Лебедюк.

Сучасна карта - Дриглів