Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Майдан

МАЙДАН — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 30 км від райцентру, за 30 км від за­лізничної станції Олевськ. Дворів —187, насе­лення — 662 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Джерело, Сарнівка.
У Майдані розміщується центральна садиба колгоспу «Ленінський шлях», який користуєть­ся 2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 0,8 тис. га орної землі. Провідними культурами є жито, пшениця, льон, картопля. Тваринництво м'ясо-молочного напряму.
За високі показники в розвитку сільського господарства 32 трудівники нагороджені ордена­ми й медалями СРСР.
В селі є середня школа, де 22 учителів на­вчають 346 учнів, клуб на 200 місць, дві бібліо­теки з книжковим фондом 10 тис. примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, поштове від­ділення, майстерня побутового обслуговування, два магазини.
Село засноване в першій половині XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Сільська парторганізація об'єднує 37 комуні­стів, дві комсомольські — 83 члени ВЛКСМ.
Під час Великої Вітчизняної війни 148 жите­лів села відстоювали незалежність Батьківщини, з них загинуло 39, за мужність і відвагу 76 чо­ловік нагороджено орденами й медалями.
На братській могилі воїнів і партизанів, які полягли на території села, встановлено пам'ят­ник.

Сучасна карта - Майдан