Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Єрчики

ЄРЧИКИ — село, центр сільської Ради. Розта­шовані на березі річки Унави, за 12 км на пів­нічний схід від районного центру Попільня та за 5 км від залізничної станції Чернявка. Дворів — 260. Населення — 611 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Велика Чернявка, Яблунівка.
В Єрчиках розміщена центральна садиба кол­госпу ім. М. В. Фрунзе, за яким закріплено 1645 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1543,9 га орної землі. В господарстві вирощують зернові й технічні культури. Тваринництво м'ясо-молоч­ного напряму. Колгосп має млин.
Працюють восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 144 учнів, клуб, 2 бібліотеки з фондом 9,5 тис. книг, медпункт, дитячі ясла, 3 магазини.
Партійна організація об'єднує 33 комуністи, комсомольська — 31 члена BЛKCM.
За сумлінну працю 61 трудівника села наго­роджено орденами й медалями Союзу PCP.
Село відоме з 1622 року.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У Великій Вітчизняній війні брало участь 167 жителів села, з них 84 — загинули. За муж­ність і відвагу, виявлені в боротьбі проти ні­мецько-фашистських загарбників, 145 односель­ців відзначено урядовими нагородами. 1965 року в Єрчиках встановлено обеліск Слави воїнам-односельцям та воїнам-визволителям села, які віддали своє життя за Батьківщину.
Неподалік Єрчиків і Великої Чернявки роз­копано 2 кургани скіфського періоду.

Сучасна карта - Єрчики