Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Раковичі

РАКОВИЧІ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 20 км на південний схід від район­ного центру та за 9 км від автошляху Київ — Львів. Дворів — 217. Населення — 541 чоловік. Сільраді підпорядковані села Негребівка, Раївка, Товсте.
На території Раковичів розміщена централь­на садиба колгоспу ім. Тельмана, за яким за­кріплено 2821 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2201 га орної землі. В господарстві виро­щують зернові культури, льон та картоплю. Роз­винуте м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи в розвитку колгоспного виробництва 29 чоловік нагороджено орденами й медалями.
У Раковичах є восьмирічна школа, де 15 учи­телів навчають 350 учнів, будинок культури на 400 місць, бібліотека з книжковим фондом 13 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт.
Парторганізація налічує 33 комуністи, комсо­мольська — 40 членів ВЛКСМ.
Село засноване на початку XVII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни би­лися проти німецько-фашистських загарбників 198 чоловік. За героїзм, виявлений у боях з во­рогом, 100 жителів нагороджено орденами й ме­далями. 101 чоловік поліг смертю хоробрих. У бою за визволення с. Товстого загинув Герой Радянського Союзу, уродженець с. Катишевого Володимирської області, гвардії старшина М. С. Корольов. У 1955 році споруджено пам'ят­ник воїнам, які полягли, визволяючи Раковичі від гітлерівських окупантів. Є пам'ятник В. І. Леніну.

Сучасна карта - Раковичі