Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сергіївка

СЕРГІЇВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 22 км від районного центру, за 40 км від залізничної станції Підлу би. Дворів —106, населення — 395 чоловік. Сільраді підпорядко­ване село Запруда.
В Сергіївці розміщена центральна садиба кол­госпу «Червоний прапор», який має в користу­ванні 2,4 тис. га земельних угідь, у т. ч. 1,2 тис. га орної землі. За високий урожай льону кол­госп нагороджений 1960 року Малою срібною ме­даллю ВДНГ.
Працюють восьмирічна школа (10 учителів і 126 учнів),, клуб на 100 місць, бібліотека з книж­ковим фондом 5 тис. при­мірників, фельдшерський пункт, магазин.
За успіхи в розвитку сільського господарства, ос­віти й медицини орденами і медалями СРСР нагоро­джено 13 чоловік.
Сільська парторганіза­ція налічує 23 комуністи, комсомольська — 27 членів ВЛКСМ.
Радянська влада в селі встановлена в січні 1918 року. Під час Великої Віт­чизняної війни на фронті билися 32 жителі, з них 8 загинуло, орденами й меда­лями нагороджено 37 фрон­товиків, партизанів, під­пільників.
На території Сергіївки виявлено слов'янське поселення VI—VII століть.

Сучасна карта - Сергіївка