Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кочерів

КОЧЕРІВ — село, центр сільської Ради, розташова­не за 19 км на південний схід від районного центру,  на автошляху Київ — Львів. Дворів — 613. Населення — 1677 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Поташня.
На території Кочерова розміщена центральна садиба колгоспу ім. 40-річчя Жовтня, який має в користуванні 3518 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2818 га орної землі. Господарство спеціалізується на відгодівлі великої рогатої ху­доби. Вирощують також зернові культури, хміль та картоплю. У 1956 році колгосп був учасником Всесоюзної сільськогосподарської виставки і від­значений бронзовою медаллю. За трудові досяг­нення в розвитку колгоспного виробництва 71 чо­ловік нагороджений орденами й медалями, в т. ч. колгоспниця С. І. Войтушенко — орденом Трудо­вого Червоного Прапора.
В селі є середня та початкова школи, де 32 учителі навчають 650 учнів, будинок культури на 500 місць, дві бібліотеки з книжковим фон­дом 15,2 тис. томів, медамбулаторія, аптека, дитя­чі ясла, відділення зв'язку, комбінат побутового обслуговування.
Партійна організація налічує 38 комуністів, комсомольська (створена 1922 року) — 75 членів ВЛКСМ.
Село засноване в другій половині XVII сто­ліття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
У роки Великої Вітчизняної війни на фрон­тах проти німецьких загарбників билося 355 жи­телів села, з них 287 нагороджено орденами й ме­далями. 150 чоловік полягли смертю хоробрих. За відвагу, виявлену під час визволення Києва, В. О. Карпенку посмертно присвоєно звання Ге­роя Радянського Союзу. В грудні 1943 року в боях проти гітлерівських окупантів піц Кочеровом загинув уродженець с. Вишки Ульянов­ської області Герой Радянського Союзу, старший лейтенант А. В. Шигаєв. На честь воїнів, які від­дали своє життя за визволення села від німецько-фашистських загарбників, 1962 року встанов­лено пам'ятник. У 1967 році споруджено пам'ят­ник В. І. Леніну.

Сучасна карта - Кочерів