Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Варварівка

ВАРВАРІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру, за 5 км від залізничної станції Рихальське. Дво­рів — 280, населення — 891 чоловік. Сільраді під­порядковані села Вересівка, Катеринівка, Мосіївка, Радичі.
У Варварівці розміщується центральна сади­ба радгоспу «Комсомолець», який обробляє 2,9 тис. га земельних угідь, у т. ч. орної землі 1,7 тис. га. Радгосп спеціалізується на вирощу­ванні хмелю. Розвинуто м'ясо-молочне тварин­ництво.
За сумлінну працю 10 робітників радгоспу на­городжено орденами й медалями СРСР.
У селі є середня школа (16 учителів навчають 380 учнів), будинок культури на 450 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 15 тис. примір­ників, медичний пункт, відділення зв'язку, 5 ма­газинів.
Партійна організація об'єднує 56 комуністів, комсомольська — 61 члена ВЛКСМ.
Село виникло наприкінці XIX ст. В січні 1918 року тут встановлено Радянську владу.
125 жителів Варварівки із зброєю в руках бо­ролися з німецько-фашистськими загарбниками під час Великої Вітчизняної війни. За героїзм, виявлений у боротьбі з ворогом, орденами й ме­далями відзначено 56, зокрема 8 партизанів. За­гинуло 73 чоловіка.
На братській могилі воїнів-визволителів села встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Варварівка