Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Івановичі

ІВАНОВИЧІ — село, центр сільської Ради, розташоване за 7 км від районного центру та за 25 км від залізничної станції Курне. Дворів — 554. Населення 1723 чоловіка.
На території Івановичів міститься центральна садиба колгоспу ім. Горького, за яким закріп­лено 2343 га землі, в т. ч. 2040 га орної. Колгосп спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. Вирощують переважно зернові культури та льон. При колгоспі працюють районна школа передового досвіду вирощування високих уро­жаїв льону, райпромкомбінат.
За високі показники у праці 59 чоловік від­значені урядовими нагородами. Серед них орде­нами Леніна та Трудового Червоного Прапора нагороджена ланкова О. П. Мельник, орде­ном Жовтневої Революції — голова колгоспу
В. Г. Острогляд.
В Івановичах є середня школа, де 29 учителів навчають 433 учнів, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 8343 примірники, фельдшерсько-акушерський пункт з пологовим відділенням, відділення зв'яз­ку, майстерня побутового обслуговування.
Партійна організація налічує 52 комуністи, комсомольська — 148 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1618 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни захищали Батьківщину 208 жителів села, з них 115 заги­нуло. За тимчасової німецької окупації у районі села діяли партизанські загони з'єднання С. Ф. Маликова. За мужність і відвагу, виявлені в боях проти гітлерівських загарбників, 98 чо­ловік нагороджені орденами й медалями СРСР.

Сучасна карта - Івановичі