Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Глибочок

ГЛИБОЧОК — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 45 км від районного та обласного центру й залізничної станції Житомир. Дворів — 282. Населення — 870 чоловік. Сільраді підпоряд­коване с. Крути.
На території Глибочка розміщена центральна садиба колгоспу ім. Пархоменка, за яким закріп­лено 1,7 тис. га земельних угідь, у т. ч. 1 тис. га орної землі. Вирощують зернові культури, кар­топлю, цукрові буряки, льон. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За досягнуті успіхи в праці орденами й меда­лями СРСР нагороджено 34 трудівники села.
У селі є восьмирічна школа, в якій 14 учите­лів навчають 181 учня, будинок культури із за­лом на 350 місць, дві бібліотеки з книжковим фондом 6,9 тис. примірників, медпункт, відділен­ня зв'язку.
Партійна організація налічує 36 комуністів, комсомольська — 49 членів ВЛКСМ.
Село відоме з 1650 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішло 213 жителів Глибочка, 115 з них загинуло, 207 — відзначено урядовими нагородами.
На честь визволителів Глибочка, які полягли в боях з німецько-фашистськими загарбниками, трудящі села встановили пам'ятник.
На території села виявлено поселення та кур­гани доби бронзи.

Сучасна карта - Глибочок