Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Осівка

ОСІВКА (до 90-х років XIX ст. — Солов'є) — село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру, за 45 км від залізничної станції Яблунець. Дворів — 224, населення — 0,8 тис. чоловік. Сільраді підпорядковані села Льонівка та Чміль.
В Осівці розміщується центральна садиба колгоспу «Ленінський комсомол», який має в ко­ристуванні 2,8 тис. га землі, у т. ч. 1,5 тис. га орної.
Працюють восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 163 учні, клуб на 120 місць, бібліотека з книжковим фондом 9 тис. примірників, мед­пункт, магазин. За успіхи в розвитку народного господарства 9 жителів нагороджено медалями.
Сільська парторганізація об'єднує 15 комуні­стів, комсомольська — 26 членів ВЛКСМ.
Село засноване на початку XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. У Великій Вітчизняній війні брало участь 194 чоловіка, з них 62 загинуло. Всі воїни нагороджені бойо­вими орденами й медалями.
На честь воїнів-односельців, які полягли в
боях за Батьківщину, встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Осівка