Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березники

БЕРЕЗНИКИ — село, центр сільської Ради, розташоване за 26 км від районного центру, за 51 км від залізничної станції Яблунець. Дворів — 215, населення — 825 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані села Адамове, Ситне.
На території сільради — великі поклади тор­фу, що використовується як паливо для місце­вих підприємств, йде на удобрення полів.
У Березниках розміщена центральна садиба колгоспу ім. К. Маркса, який має в користуванні 3,6 тис. га земельних угідь, у т. ч. 1,9 тис. га ор­ної землі, 1,7 тис. га лісу, 1,5 тис. га луків і па­совищ. Господарство зерново-тваринницького напряму. За успіхи в розвитку сільського гос­подарства 7 трудівників нагороджені орденами й медалями Радянського Союзу.
В Березниках є восьмирічна школа (14 учи­телів і 132 учні), бібліотека з книжковим фон­дом 3,7 тис. примірників, клуб на 250 місць, мед­пункт, відділення зв'язку, магазин.
Парторганізація налічує 35 комуністів, ком­сомольська — 18 членів ВЛКСМ.
Засноване село наприкінці XVIII ст. Радян­ську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах та в партизанських загонах воювало 90 жи­телів села, з них 45 нагороджено бойовими орде­нами і медалями. На честь 40 односельців, які загинули в боях проти гітлерівців, встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Березники