Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Котівка

КОТІВКА — село, центр сільської Ради, роз­ташоване за 10 км на північний захід від район­ного центру й за 8 км від автошляху Радо­мишль — Малин. Дворів — 316. Населення 874 чо­ловіка. Сільраді підпорядковане с. Філонівка.
На території Котівки розміщена центральна садиба колгоспу ім. Дзержинського, який має в користуванні 2062 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1687 га орної землі. В господарстві вирощують зернові культури, льон та картоплю. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За тру­дові досягнення в сільському господарстві 27 кол­госпників нагороджено орденами й медалями.
У селі є восьмирічна школа, де 14 учителів навчають 136 учнів, будинок культури на 350 місць, бібліотека з книжковим фондом 6,8 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла.
Партійна організація (створена 1928 року) налічує 24 комуністи, комсомольська (створена 1926 року) — 38 членів ВЛКСМ.
Котівка заснована на початку XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни проти ні­мецько-фашистських загарбників воювало 256 жителів, з них 140 нагороджено орденами й ме­далями. 160 чоловік заги­нуло смертю хоробрих. З ве­ресня 1941 до 1943 року діяла підпільна патріотич­на група.
Воїнам, які загинули, визволяючи село від гітле­рівських окупантів, у 1949 році встановлено пам'ят­ник.

Сучасна карта - Котівка