Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вірля

ВІРЛЯ — село, центр сільської Ради, розташо­ване на лівому березі річки Случі, за 7 км від районного центру та за 29 км від залізничної станції Новоград-Волинський. Дворів — 220, на­селення 733 чоловіка. Сільраді підпорядковане с. Климентіївка.
У Вірлі розташована центральна садиба кол­госпу ім. Тельмана, що має в користуванні 2,3 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1,6 тис. га орної землі. Напрям господарства — зерново-тваринницький.
У селі працює початкова школа, клуб на 150 місць, бібліотека з книжковим фондом 5 тис. примірників, медпункт, два магазини.
За успіхи в розвитку сільського господарства, освіти, медицини орденами й медалями СРСР нагороджено 23 чоловіка, в тому числі орденом Леніна — вчительку Н. Я. Голоскевич.
Партійна організація села об'єднує 35 кому­ністів, комсомольська — 23 члени ВЛКСМ.
Село засноване в кінці XVIII ст. У січні 1918 року тут встановлено Радянську владу. В 1928 році організовано ТСОЗ.
В роки Великої Вітчизняної війни на фронтах воювало 75 жителів села. Всі вони нагороджені бойовими орденами й медалями СРСР.
На честь 43 загиблих односельців встановлено пам'ятник.

Сучасна карта - Вірля