Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кілки

КІЛКИ — село, центр сільської Ради, розта­шоване на березі річки Тетерева, за 8 км від ра­йонного центру та за 5 км від залізничної стан­ції Чуднів-Волинський. Дворів — 584. Населен­ня — 1615 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Волосівка.
На території Кілок міститься центральна са­диба колгоспу «Комуніст», за яким закріплено 2447 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2232 га орної землі. Вирощують зернові куль­тури та цукрові буряки. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. З допоміжних підприємств є два млини, пилорама.
За успіхи в розвитку народного господарства 59 трудівників села відзначені орденами й ме­далями Радянського Союзу. Серед них орденом Леніна нагороджений голова колгоспу А. Д. Чер­нецький.
У селі працюють восьмирічна школа, в якій 15 учителів навчають 200 учнів, клуб на 200 місць, бібліотека з фондом 13 тис. книжок, мед­пункт, дитячі ясла на 50 місць, побутова май­стерня, поштове відділення.
Партійна організація об'єднує 40 комуністів, комсомольська — 83 члени ВЛКСМ.
Село засноване в кінці XVIII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Понад 400 жителів села билися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 205 з них загинули, 193 — нагороджені орденами й меда­лями СРСР.
На честь воїнів, які загинули в боях проти німецько-фашистських загарбників, трудящі села встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Кілки