Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красилівка

КРАСИЛІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Церему, за 20 км від районного центру, за 19 км від заліз­ничної станції Новоград-Волинський. Дворів — 278, населення — 792 чоловіка. Сільраді підпо­рядковані села Дібрівське, Красилівське, Морозівка.
В Красилівці розміщена центральна садиба колгоспу ім. Щорса, який обробляє 3,1 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2,2 тис. га орної землі, 11 га лісу. Провідними культурами є пшениця, жито, льон, картопля. Тваринництво м'ясо-молочного напряму.
Працюють середня школа, де 24 вчителі на­вчають 414 учнів, клуб на 130 місць, бібліотека з книжковим фондом 7,8 тис. примірників, мед­пункт, дитячі ясла, три магазини, майстерня побутового обслуговування, відділення зв'язку.
Сільська парторганізація об'єднує 25 комуні­стів, комсомольська — 37 членів ВЛКСМ.
Красилівка виникла 1745 року. Радянська влада встановлена в листопаді 1917 року.
За тимчасової німецько-фашистської окупа­ції 31 житель Красилівки пішов у партизани. За зв'язок з народними месниками село було спа­лене фашистами.
На фронтах Великої Вітчизняної війни вою­вало 111 чоловік, у боях з ворогом загинуло 53. За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі з фа­шистами, 47 нагороджені бойовими орденами й медалями.
На честь загиблих односельців, партизанів та воїнів-визволителів села від гітлерівських оку­пантів встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Красилівка