Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бабичівка

БАБИЧІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км від районного центру та за 20 км від залізничної станції Курне. Дво­рів — 117. Населення — 356 чоловік. Сільраді під­порядковані села Будище і Видумка.
На території Бабичівки розміщена централь­на садиба колгоспу «Прогрес», який користує­ться 1181 га землі, в т. ч. 885,6 га орної. Виро­щують переважно зернові культури та хміль. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 14 чоловік нагороджені орденами й медалями СРСР. Серед них свинарка Я. С. Білецька, ланковий О. М. Бордюг та ланкова Н. В. Гольська відзначені орденом Трудового Червоного Прапора.
У селі є восьмирічна школа, в якій 11 учите­лів навчають 115 учнів, клуб, бібліотека з книж­ковим фондом 5363 примірників, медпункт.
На обліку в партійній організації 15 комуні­стів, у комсомольській — 28 юнаків та дівчат.
Село відоме з XVIII століття.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Перше колективне господарство, що вирощу­вало хміль, створено 1919 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах билися проти гітлерівських загарбників 47 жителів села, 12 з них загинули, 38 — нагоро­джені орденами й медалями Радянського Союзу.

Сучасна карта - Бабичівка