Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Карпівці

КАРПІВЦІ — село, центр сільської Ради, роз­ташоване на берегах річки Тетерева, за 12 км від районного центру та за 8 км від залізничної станції Чуднів-Волинський. Дворів — 950. На­селення — 3200 чоловік. Сільраді підпорядковане селище Шевченко.
На території Карпівців міститься центральна садиба хмелерадгоспу «Карпівці», створеного 1923 року. Він обробляє 4933 га земельних угідь, у т. ч. 4011 га орної землі. За вирощування ви­соких урожаїв хмелю в 1967 році радгосп наго­роджено пам'ятним Червоним прапором ЦК КП України, Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради.
Тут є лісництво, за яким закріплено 4 тис. га лісу.
За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва 90 чоловік відзначені урядовими нагородами. Серед них звання Героя Соціалі­стичної Праці присвоєно доярці Л. Ф. Лихуші, орденом Леніна нагороджені ланкова М. Ф. Власюк та доярка Л. Я. Лобайчук.
У селі працюють середня школа, в якій 53 вчителі навчають 964 учні, будинок культури із залом на 400 місць, дві бібліотеки з фондом.10 тис. книжок, лікарня на 25 ліжок, пологовий будинок, 4 дитячих ясел на 120 місць, дві їдаль­ні, відділення зв'язку.
Партійна організація налічує 71 комуніста, комсомольська — 142 члени ВЛКСМ.
Село відоме з 1714 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
494 жителі Карпівців захищали Батьківщину від ворогів на фронтах Великої Вітчизняної вій­ни, 254 з них загинули, 237 — нагороджені ор­денами й медалями СРСР.
На честь воїнів, які віддали своє життя, ви­зволяючи село від німецько-фашистських за­гарбників, трудящі встановили пам'ятник. Учас­нику громадянської війни 3. А. Бондарчуку спо­рудили обеліск.

Сучасна карта - Карпівці