Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Очеретянка

ОЧЕРЕТЯНКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км від районного центру та за 11 км від залізничної станції Курне. Дворів — 328. Населення — 1172 чоловіка. Сільраді підпо­рядковане с. Ясна Поляна.
Б Очеретянці розміщена центральна садиба колгоспу ім. Паризької комуни, який обробляє 1526 га землі, в т. ч. 1073,7 га орної. Вирощують льон, хміль, а також зернові культури. Розви­нуте м'ясо-молочне тваринництво.
За високі трудові показники в праці 52 жите­лі Очеретянки відзначені орденами й медалями Радянського Союзу. Серед них голова колгоспу П. Л. Ткачук нагороджений орденами Леніна і Трудового Червоного Прапора, свинарка В. М. Рижук — орденом Трудового Червоного Прапора.
У селі є восьмирічна школа де 16 учителів навчають 264 учнів, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з фондом 5756 книжок, пологовий будинок, двоє дитячих ясел.
На обліку в партійній організації 32 кому­ністи, в комсомольській — 71 член ВЛКСМ.
Село відоме з 1648 року.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної війни на фронт пішло 286 жителів села, з них 83 загину­ли, 147 — відзначені урядовими нагородами.
На честь воїнів, які полягли в боях проти фашистських загарбників, трудящі Очеретянки встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Очеретянка