Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рачки

РАЧКИ — село, центр сільської Ради, розта­шоване за 25 км від районного центру та за 3 км від залізничної станції Демчин. Дворів — 388. Населення — 1122 чоловіка.
На території села міститься центральна са­диба колгоспу ім. Чкалова, який користується 1780 га землі, в т. ч. 1356 га орної. Вирощують зернові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тва­ринництво.
За високі показники в праці 20 трудівників села відзначені урядовими нагородами.
В Рачках є восьмирічна школа, де 11 учите­лів навчають 196 учнів, клуб на 200 місць із ста­ціонарною кіноустановкою, бібліотека з книж­ковим фондом 10 тис. книжок, медпункт, пошто­ве відділення.
Партійна організація об'єднує 24 комуністи, комсомольська — 37 юнаків та дівчат.
Село засноване на початку XVII століття. 1905 року тут відбулося повстання селян, яке було придушене царськими військами.
Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни на фрон­тах билися 250 жителів села, з них 103 загину­ли, 127 — нагороджені орденами й медалями Ра­дянського Союзу. Визволяючи Рачки від німецько-фашистських загарбників, поліг смертю хо­робрих командир танкової бригади Герой Радян­ського Союзу В. В. Луппов.
Воїнам, які віддали своє життя в боях проти
фашистів, трудящі села встановили пам'ятник.

Сучасна карта - Рачки