Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Меньківка

МИНЬКІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км на північний захід від ра­йонного центру, за 20 км від залізничної станції Малин. Дворів — 234. Населення — 593 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Городчин, Дити­нець, Морогівка.
На території Миньківки розміщена централь­на садиба колгоспу «Нове життя», за яким за­кріплено 1690 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1255 га орної землі. В господарстві виро­щують зернові, технічні (льон) культури, кар­топлю. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. За успіхи в розвитку сільського господарства 32 чоловіка нагороджено орденами й медалями.
В селі є восьмирічна школа, будинок куль­тури на 400 місць, бібліотека з книжковим фон­дом 4 тис. томів, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячі ясла, відділення зв'язку.
У партійній організації налічується 37 кому­ністів, у комсомольській — 26 членів ВЛКСМ.
Миньківка заснована в першій половині XVII століття.
Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Під час Великої Вітчизняної війни 232 чоло­віка билися на фронтах проти гітлерівських за­гарбників, 77 з них нагороджено орденами й ме­далями. 84 чоловіка загинули смертю хоробрих. 1956 року на їх честь споруджено обеліск.

Сучасна карта - Меньківка