Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вишів

ВИШІВ — село, центр сільської Ради, розта­шоване за 40 км від районного центру, за 28 км від залізничної станції Малин. Дворів — 96, на­селення — 290 чоловік. Сільраді підпорядковані села: Мар'ятин, Трудолюбівка, Червоний Плуга­тар.
На території села розміщена центральна са­диба колгоспу ім. XXII партз'їзду, який має в користуванні 3,2 тис. га земельних угідь, у т. ч. 2,4 тис. га орної землі. Вирощуються картоп­ля, льон, жито, озима пшениця.
У Вишеві — восьмирічна школа (9 учителів і 119 учнів), клуб на 200 місць, бібліотека з фон­дом 7,7 тис. книг, медичний пункт.
1955 року за успіхи, досягнуті в сільському господарстві, колгоспники Г. Грибанова, К. Кононська, Т. Назаренко, Г. Щербина, Т. Щерби­на, В. Лисюк були учасниками Всесоюзної сіль­ськогосподарської виставки, Т. І. Щербина удостоєна Малої срібної медалі. 14 чоловік за сумлінну працю відзначені урядовими нагоро­дами.
Партійна організація об'єднує 27 комуністів, комсомольська — 27 членів ВЛКСМ.
Вперше село згадується в документах 1611 року. Радянська влада встановлена в січні 1918 року.
У роки Великої Вітчизняної війни 106 жите­лів билися з ворогом, 57 чоловік загинули, 76 учасників війни удостоєні орденів і медалей.
На честь загиблих односельців та визволите­лів села від фашистських окупантів встановлено обеліск Слави.

Сучасна карта - Вишів