Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Будо-Бобриця

БУДО-БОБРИЦЯ — село, центр сільської Ради, розташоване за 53 км від районного центру, за 28 км від залізничної станції Яблунець. Дворів — 48, населення — 142 чоловіка. Сільраді підпоряд­ковані села Антонівка, Гута-Бобрицька, Сорочень.
У Будо-Бобриці розміщена центральна садиба колгоспу ім. Пархоменка, який має в користуван­ні 2,5 тис. га земельних угідь, у т. ч. 1,8 тис. га орної землі. Господарство вирощує льон, кар­топлю, озимі.
За успіхи в розвитку сільського господарства трьох колгоспників нагороджено медалями СРСР.
В Будо-Бобриці є восьмирічна школа, де 13 учителів навчають 117 учнів, клуб на 100 місць, бібліотека з книжковим фондом 7,5 тис. прим., медпункт, магазин.
Сільська парторганізація об'єднує 24 комуні­сти, комсомольська — 32 члени ВЛКСМ.
Село засноване на початку XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
В боротьбі з німецько-фашистськими загарб­никами під час Великої Вітчизняної війни брали участь 37 чоловік, з них 15 загинули, 26 нагоро­джені бойовими орденами й медалями. За тимча­сової німецько-фашистської окупації у селі діяла підпільна організація. В роки війни село було знищено гітлерівцями.
На честь загиблих односельців споруджено обеліск Слави. 

Сучасна карта - Будо-Бобриця